Ile kosztuje adwokat?


Porada prawna

Koszt porady prawnej (w siedzibie Kancelarii Adwokackiej, telefonicznej lub online) wynosi od 150 zł do 200 zł w zależności od czasu jej trwania.


Reprezentacja

Punktem wyjścia do ustalenia wysokości wynagrodzenia netto jest Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie z dnia 22 października 2015 r. (Dz.U. z 2015 r. poz. 1800).


Sposoby rozliczeń | Płatności na raty

Istnieją m.in. możliwości:
– ustalania wynagrodzenia stałego za daną instancję, bez względu na ilość rozpraw bądź wynagrodzenia zasadniczego obejmującego wszelkie pisma, porady i pierwszą rozprawę z dopłatami za każdą kolejną rozprawę począwszy od drugiej,
– rozkładania wynagrodzenia na raty;

Do stawek netto należy doliczyć podatek VAT (23%).
W siedzibie Kancelarii możliwe są płatności kartą, w tym płatności bezgotówkowe. Możliwa jest również zapłata przelewem BLIK na telefon.

W celu uzyskania wyceny usługi możliwy jest kontakt za pośrednictwem e-mail lub formularza kontaktowego z krótkim opisem sprawy.


Rabaty

Od 14 kwietnia 2022 r. LEXTA Kancelaria Adwokacka jest partnerem programu Karta Dużej Rodziny, oferując posiadaczom Karty następujące zniżki:
1. porady prawne -30 %,
2. reprezentacja w sprawach rodzinnych – 20%,
3. pozostałe sprawy -10%;

adwokat tarnobrzeg nowa dęba mielec nisko sandomierz opatów stalowa wola rozwód rozwody rozwodowy radca prawny prawnik pozew lexta sarzyński

ADRES

Siedziba: ul. Sikorskiego 2

TARNOBRZEG

Filia: ul. Krzywoń 2

NOWA DĘBA

TELEFON